• Kompleksowe
    usługi budowlane

  • Kompleksowe
    usługi budowlane

  • Kompleksowe
    usługi budowlane

  • Kompleksowe
    usługi budowlane

  • Kompleksowe
    usługi budowlane

  • Kompleksowe
    usługi budowlane

Realizacje

Ważniejsze realizacje w Polsce

Firma wykonała prace w obiektach o najwyższym standardzie wykonania:

  1. Kancelaria Prezydenta RP przy ul. Frascati w Warszawie
  2. Pałac Prezydencki
  3. Rezydencja Belweder
  4. Pałac Kazimierzowski na terenie Uniwersytetu Warszawskiego
  5. Hotel Klonowa Kancelarii Prezydenta RP
  6. Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej
  7. Muzeum Ziemi Polskiej Akademii Nauk
  8. Centrum logistyki firmy „JAKON”
  9. Bloki mieszkalne oraz kamienice w Warszawie przy ul.:
    • Chmielna 11  ,
    • Odyńca 57 ,
    • Al.Przyjaciół 4 ,
    • Al. Niepodległości 111 ,
    • Piękna 3 ,
    • Świętojańska 2  pod nadzorem Konserwatora Zabytków ,
    • Żeromskiego 52/62 ,
    • Pytlasińskiego 11 ,
    • Kasprowicza 50 ,
    • Narbutta 29 ,
    • Grochowska 236 ,
  10. Zespół domów jednorodzinnych przy ul. Arrasowej w Warszawie ,
  11. Zespół domów jednorodzinnych przy ul. Radeckiej w Warszawie ,
  12. Instytut Chemii Przemysłowej w Warszawie przy ul. Rydygiera 8 ,
  13. Politechnika Warszawska Wydz. SIMR ,
  14. Związek Rzemiosła Polskiego ,
  15. Wydawnictwa „ADAM” ,
  16. Multitap Bar / Bistro  STACJA GROCHÓW

Także wiele innych obiektów mieszkalnych, biurowych i gastronomicznych o wysokim standardzie.

Ważniejsze realizacje w Danii

  1. 2B-Invest /v Michael Brink, Asminderødgade 46, 3480 Fredensborg
  2. Altiflex ApS, Glerupvej 8, 2610 Rødovre
  3. Anlægsgartner og Entreprenør Ebbe Dalsgaard Aps, Vejenbrødvej 45A, 2980 Kokkedal
  4. Brolæggerfiramet Aps, Stendysse åsen, 3230 Blistrup
  5. Byggeselskabet Læsøvej 17 Aps, Askebjergvej 2 Slots Bjergby, 4200 Slagelse
  6. Comwell Holte A/S, Kongevejen 195, 2840 Holte
  7. EC Kød ApS, Oehlenschlæggersgade 15, 4200 Slagelse
  8. Erhvervs Ejendomme, Næstvedvej 198, 4100 Ringsted
  9. Gorm Holding A/S, Fridtjof Nansens Plads 5, 2100 København Ø
  10. Hamam og Wellness, Eriksvej 1, 4200 Slagelse
  11. HD Partner ApS., Hovedgaden 39, 4262 Sandved
  12. HL Byggeentreprise Aps, Sct. Mikkelsgade 17 b, 4200 Slagelse
  13. JELICO Landskabspleje ApS, Roskildevej 408, 2640 Hedehusene
  14. M og D partner, Hovedgaden 39, 4262 Sandved
  15. Slagtermester Erik Christensen, Oehlenschlæggersgade 15, 4200 Slagelse
  16. Unidig ApS, Mosegårdsvej 3, 5683 Hårby
  17. Valdorf, Kværkebyvej 14, 4100 Ringsted
  18. Vendelbo Nørgaard /Ejendommene Aps, Bragesvej 49, 4220 Korsør
  19. VILLA NOVA ApS, Harhoffs Alle 41, 1, 4100 Ringsted
  20. Arne Christensen, Kr.Eskilstrup
  21. Benny Krogholt, Høng
  22. Bettina Norup, Søborg
  23. Christian Wilken-Jensen, Korsør
  24. Dorte og Poul Sørensen, Ringsted
  25. Erik Meincke, Korsør
  26. Esbern Friits Hansen, København
  27. Ewa Eskildsen, Dragør
  28. Flemming Hanssgård, Herfølge
  29. Hanne Rode, Ringsted
  30. Hans Møller, København Ø
  31. Jørgen og Dorte Sparre, Solrød Strand
  32. Kim Rosendal Sorensen, Ringsted
  33. Lars Nielsen, Jystrup
  34. Mikael Steen Christensen, Dragør
  35. Niels Bøgeskov Jensen, Ringtsed
  36. Niels Svendsen, Sandved
  37. Pernille og Jacob Bruun Jensen, Skibby
  38. Peter Hansen, Tølløse.
  39. Timm Andersen, Jyllinge

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.